„НЕСЕБЪР” ОТЛАВИ ЕДНОЛИЧНО ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ

| Източник: Максим МОМЧИЛОВ

Отборът на „Несебър” записа трети пореден успех в Югоизточната „В” група и оглави еднолично  временното класиране.

Срещата на градския стадион в Съединение започна по-силно за отбора на „Гигант”, който чрез  Благовест Зайцев успя да отбележи гол в 23 мин.Този резултат се запази до края на първото полувреме.

През втората част на мача футболистите на „Несебър” излязоха по-мотивирани и Трайчо Грозев успя да изравни в 51 мин.Гостите продължиха с настъпателния си стил и в 58 мин. получиха правото на дузпа,която Ивайло Петров превърна в гол за 1:2.

В 70 мин. Иван Стоянов се разписа за 1:3, а малко преди края Стамен Ангелов, който оформи победата на 1:4.

След третия кръг «Несебър» оглавява еднолично временното класиране в Югоизточната «В» група» с 9 т. и голова разлика 10:2,а Трайчо Грозев е пръв сред голмайсторите с 4 гола.

В следващия 4 кръг на 29 август от 18 ч. «Несебър» приема «Черноморец»-Бургас.