Футбол :ОТБОРЪТ НА „НЕСЕБЪР” НАКАЗА КАТО ГОСТ „СВИЛЕНГРАД”

| Източник: Максим МОМЧИЛОВ

След не съвсем убедителни игри през пролетта  отборът на „Несебър” показа, че възвръща навика се да печели и като гост

В това се убедиха домакините и техните фенове в Свиленград в мача от 25 кръг от пролетния дял на първенството на Югоизточната В група.На негостоприемния  стадион на „Свиленград” отборът на „Несебър” допусна първи гол във вратата си в края на първото полувреме, но през втората част на мача се реабилитира.

В 59 мин. Емил Николов изравни резултата, в 74 отбеляза втори гол, а в добавеното време Георги Дойчинов вкара за 1:3.

С победата си като гост с голова разлика 60:21 и 50 т. отборът на „Несебър” заема четвърто място във  временното класиране.Първи е „Созопол” с 59 т., втори, „Мастер”-Бургас” с 58, а „Верея” са трети с 54.

В следващия кръг „Несебър” приема на 18 април „Гигант”-Съединение, а на 25 април следва гостуване в Карлово.