Футбол:„НЕСЕБЪР” ПРОДЪЛЖАВА БЕЗ ЗАГУБА В ПРОЛЕТНИЯ ДЯЛ

| Източник: Максим МОМЧИЛОВ

„Несебър” не победи „Евроколеж” в Пловдив,но продължава без загуба в пролетния дял на първенството на Югоизточната В група.

Отборът на „Несебър” на два пъти повежда в резултата на вторите във временното класиране на Югоизточната В група, но колежаните успяха да достигнат до равенство. Гостите поведоха в 29-мин. с гол на Стамен Ангелов,а в 36-тата пловдивчани успяха да изравнят чрез капитана си Георги Куртев.В 38-мин Пюскюлю отново даде предимство на гостите.

През второто полувреме след няколко пропиляни възможности,отново чрез Куртев в 73-мин, домакините  реализираха втори гол изравниха резултата.

По този начин отборът на „Несебър” се лиши /въпреки че удари и две греди/ от 2 т.,но в четвърти пореден двубой продължава без поражение през пролетта.

С 26 т. и голова разлика 29:24 „Несебър” остана на 10 място във временното класиране.В следващия кръг-на 4 април, отборът ще домакинства на „Спартак”-Пд