Футбол:„Несебър” постигна само с точка в Карлово

| Източник:

Въпреки че превъзхождаше домакините от „Левски”-Карлово отборът на „Несебър” постигна само точка в срещата от  40-я кръг на Югоизточната В група.

Срещата на стадион “Васил Левски” в Карлово започна с диминиране на несебърските футболисти,които създадоха  няколко опасни положения пред вратата на Иван Гаганелов, но не успяха да ги реализират. В 27 мин. обаче след Руслан Господинов успя да открие резултата за гостите.Минута по-късно Иван Караганчев изравни резултата.                                                                                                                                      И през втората част гостите доминираха,но не успяха да отбележат нов гол и трябваше да се задоволят само с една точка.                                                                                                                       След тази среща „Несебър” с голова разлика 41-32 и 39 т. заема 9 място във временното класиране, а „Поморие” след домакинската си победа над „Гигант”-Съединение с 2:1, е на точка от влизане в „Б” група.                                                                                                                                          В следващия кръг на 13 май „Несебър”  приема „Миньор”-Раднево,на 16 май гостува на „Розова долина” в Казанлък,след това приема „Загорец”-Нова Загора на 23 май,а в последния кръг-на 31 май гостува на „Асеновец”-Асеновград.