Футбол:„Несебър” победи „Тунджа”-Ямбол и дели първото място

„Несебър” победи „Тунджа”-Ямбол и дели първото място във временното класиране след четвъртия кръг в Югоизточната „В” група със „Созопол”   Отборът на ОФК „Несебър” постигна трета победа,налагайки се в домакинския...
| Източник: Максим МОМЧИЛОВ

„Несебър” победи „Тунджа”-Ямбол и дели първото място във временното класиране след четвъртия кръг в Югоизточната „В” група със „Созопол”

Отборът на ОФК „Несебър” постигна трета победа,налагайки се в домакинския си мач с 4:0 над „Тунджа”- Ямбол.Редултатът бе открит в 32 мин от Симеон Коминков. Станимир Митев покачи на 2:0 в 50 мин.,той оформи и крайното 4:0,като преди това Стойко Колев вкара третия гол в 72 мин.

В първия кръг „Несебър” победи като гост ”Евроколеж”-Пловдив с 1:2,във втория завърши наравно като домакин със „Созопол” 1:1,в третия като гост записа победа над „Миньор”-Раднево с 0:1.

С този си актив отборът дели първото място със „Созопол”,който има по-добра голова разлика.В следващия кръг –на 7 септември  „Несебър” гостува на „Стралджа”.