Футбол:„НЕСЕБЪР” ЗАГУБИ ПЪРВИ ТОЧКИ,НО ОСТАВА ЕДНОЛИЧЕН ЛИДЕР

| Източник: Максим МОМЧИЛОВ

На стадион “Миньор” „Несебър” завърши 1:1 при гостуването на „Димитровград”,но въпреки това остава едноличен лидер в Югоизточната „В” група”

Домакините  от „Димитровград” бяха по-настоятелни в първите минути,а и през цялото първо полувреме.В 43-ата минута те получиха възможност да изпълнят пряк свободен удар,който Цветомир Матев превърна в гол.

През втората част на мача гостите на свой ред успяха да създадат няколко голови положения и при едно от тях, след разбъркване пред вратата на домакините в 86 мин. Цветомир Цонков засече топката във въздуха,изравнявайки резултата.

С 4 победи и 1 реми,голова разлика 13:4 и 13 т. „Несебър” продължава да бъде едноличен лидер в Югоизточната „В” група” и в следващия кръг на 12 септември от 14,15 ч. домакинства на „Евроколеж”-Пловдив.