СОУ”Любен Каравелов”-Несебър се представи отлично на турнир по футбол

| Източник: Мара МОМЧИЛОВА

Виктор Янев стана голмайстор на футболния турнир в ученическите игри,организирани от Общинския детски комплекс-Несебър,а Младен Димов бе обявен за най-добър вратар

В ученическите игри по футбол  СОУ”Любен Каравелов”-Несебър участва с три отбора.Тимът, воден от преподавателката по физическо възпитание Антоанета Йовчева спечели убедително оспорваната битка за първото място.По пътя към върха несебърските футболисти се наложиха убедително над състава на Обзор с 11:1, победиха отбора на Свети Влас с 5:1,а на финала  надиграха представителите на Равда със 7:1.

За най-добър вратар бе обявен Младен Димов,а голмайстор на турнира стана Виктор Янев.И двамата са ученици в 7 “в” клас на СОУ”Любен Каравелов” – Несебър.С много добри изяви за отбора на Несебър бяха още Иван Михайлов  от 7 “а” клас,Димчо Стоянов и Георги Менчев 7 “в”  и Венцислав Петров 6 “б” .

На второ място в общинското състезание се класира тимът на Равда,трети останаха футболистите от Тънково.