В мач без особено значение „Несебър” загуби в Асеновград и остана на 10 място

| Източник: Максим МОМЧИЛОВ

В последния си мач  от първенството на Югоизточната В група,който бе без особено значение, „Несебър” загуби в Асеновград от „Асеновец” с 0:1.

Двата отбора изиграха динамичен и открит двубой на стадион “Шипка”,като през първото полувреме удари на футболисти на гостите на два пъти срещаха гредите. Домакините от „Асеновец” от своя страна същи имаха няколко добри ситуации за гол, но също не сполучиха.

През втората част на мача  в 70 мин. Играещият треньор на домакините Борислав Караматев подаде триково с пета на Васил Гуджев, който с шут от далечна дистанция отбеляза за 1:0,при който резултат и завърши срещата.

В крайното класиране с 12 победи,7 равни мача и 11 загуби,с голова разлика 47:36, отборът на „Несебър” зае десетото място в крайното класиране на Югоизточната В група.