Футбол :Отборът на „Несебър” показа,че може да побеждава и като гост

| Източник:

След разгромните домакински победи над „Сливен” и „Марица”,футболистите на „Несебър” гостуваха на „Созопол” в контролен мач, в който се наложиха с 2:1.

Домакините,които се състезават в „Б” професионална група,първи откриха резултата,но с гол в собствената си врата.В 35-ата минута при едно центриране отляво, Русев с глава заби топката в собствената си врата за 0:1. До края на полувремето домакините създадоха няколко възможности за попадение, но не успяха да ги реализират.

През второто полувреме созополци спечелиха правото да изпълнят дузпа,която Цеков в 48 мин. превърна в гол за 1:1.

В следващите минути двамата ст.треньори извършиха редица смени и темпото на игра спадна. В последните 10-на минути двата отбора успяха да създадат сериозни голови положения. Домакините не успяха да се възползват от тях,а в 87-ата мин. Ангел Каишев преодоля стража на домакините и постигна победния гол за „Несебър”за крайното 1:2.Несебър” бе в състав: 19. Росен Андонов, 27. Николай Костов, 10. Стойко Колев, 9. Нуретин Пюскюлю, 18. Стамен Ангелов, 7. Георги Георгиев, 19. Иван Янчев, 6. Димитър Мичков, 5. Стефан Киков, 12. Руслан Господинов, Живко Димов (Роман Василев, Симеон Куманков, Петко Стоянов, Тодор Марков, Иван Георгиев, Стефан Лазов, Садула, Ангел Каишев).

Днес от 15 ч. На стадиона в Ахелой „Несебър” домакинства на „Димитровград 1947”.