Футбол:„Несебър” се наложи и над „Евроколеж”-Пловдив

| Източник: Максим МОМЧИЛОВ

В изтеглен двубой от 6  кръг на Югоизточната В група между първия и третия във временното класиране, „Несебър” записа пети успех в шампионата през есенния полусезон.

На Градския сезон в Несебър през първата част на мача двата отбора предложиха равностоен футбол и се прибраха на почивката при нулево равенство.                                                                                                                                              През второто полувреме домакините се активизираха и след поредица от безплодни атаки в 70 мин.Трайчо Грозев откри резултата,а в 75 мин. покачи на 2:0.

Гостите също се активизираха, но времето им стигна само за един гол, дело на  Малев в даденото от съдията продължение.

След 6 кръг „Несебър” е с 5 победи и едно равенство,с голова разлика 15:5 и 16 т. запазва едноличната си  лидерска позиция.Със седемте си гола от началото на сезона Трайчо Грозев също е едноличен голмайстор.

В следващия кръг-на 19 септември  „Несебър”  гостува на „Раковски 2011”,който с 6 т. заема 13 позиция в класирането.