Футбол:„НЕСЕБЪР” ПОСТИГНА ДЕСЕТА ПОБЕДА И ОГЛАВЯВА ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ

| Източник: Максим МОМЧИЛОВ

След като елиминира „Черноморец” – Бургас в турнира за Купата на аматьорската футболна лига,отборът на  „Несебър” се наложи като домакин с 2:0  над „Спартак С  94”-Пловдив

През седмицата отборът на „Несебър” отстрани „Черноморец”-Бургас в турнира за Купата на аматьорската лига,а през уикенда домакинства на „Спартак”-Пловдив в мач от 11-я кръг от първенството на Югоизточната В група .С голове на  Лъчезар Ангелов през първото полувреме, и  на Стоян Вълчев през втората част  на срещата „Несебър” се наложи с 2:0.

С този резултат отборът запази позицията си на едноличен лидер в първенството с голова разлика 30:6 и 31 т.

В следващия 12  кръг „Несебър”  гостува на „Свиленград-1921”.Мачът е на 23 октомври-петък от 16 ч.