Футбол:„Несебър” победи и „Раковски 2011”

| Източник: Максим МОМЧИЛОВ

В двубой от 7  кръг на Югоизточната В група „Несебър” се наложи при гостуването си над „”Раковски 2011” с 2:0 и остана едноличен лидер във временното класиране

Отборът на  „Несебър” постигна шестата си победа при гостуването си на „Раковски 2011” в среща от VII кръг на Югоизточната В група и остана едноличен лидер успех в шампионата с точка пред втория в класирането „Розова долина” -Казанлък.

Двубоят на Градския стадион в Раковски премина под диктовката на гостите,но през първата част на мача не падна гол.

Резултатът бе открит в началото на второто полувреме Цветомир Цонков.В 75 мин. Иван Стоянов покачи на 2:0 при който резултат гл.съдия свири края на срещата.

След 7 кръг „Несебър” е с 6 победи и едно равенство,с голова разлика 17:5 и 19 т. запазва едноличната си  лидерска позиция.Със седемте си гола от началото на сезона Трайчо Грозев също е едноличен голмайстор.

В следващия кръг-на 26 септември  „Несебър” гостува на „Левски”-Карлово.Преди това „Несебър” излиза срещу „Пирин”-Благоевград в среща от 1/16-финалната фаза в турнира за Купата на България.