1_5916-696x484

Цървена звезда надигра Лудогорец

За някои очаквано, а за други не резултатът от провелата се среща от Група F е с резултат 1:0 за сръбския отбор. Видимо разградчани не бяха доволни от играта си, като последните 15 минути бяха и с човек по-малко на терена.  Сисинъо напусна играта след две официални предупреждения. Стартовия състав на нашия отбор беше следния: Кристиян Кахлина, Игор Пластун, Оливие Вердон, Жозуе Са, Сисиньо и Шакил Пинас, Стефан Баджи, Клод Гонсалвеш и Алекс Сантана, Бърнард Текпетей и Пиерос Сотириу.

Може да се каже че българския отбор не отстъпи по нищо в първото полувреме, но нещата се промениха след това. Цървена звезда съумя да обърне играта в своя полза като вкара победния гол в 64-тата минута. След това Людогорец имаше на два пъти шанс да изравни, но късмета не беше на тяхна страна.

След като сърбите взеха 3-те точки Цървена звезда е водач в групата, а Лудогорец поделя третото и четвърто мяско с тима на Мидтиланд.

Автор: Ваня Попова

Снимка: sportal.bg/

Автор: Nessebar-News.com