11699

Станете Робин Худ в Несебър на 9 юли

За пръв път по Черноморието, на крайбрежната алея в Несебър – квартала, близо до Луна парк, Общинска организация Движение РУСОФИЛИ-Несебър, организира състезание за най-орлов поглед, точна ръка и здрави нерви!

Каним ви да вземете участие в необичайно състезания по стрелба с лък и арбалет в ТИР „Робин Худ” , подпомагани от шампионката на Якутия по стрелба с лък Сардана Терешкина.

Само една вечер, а може би и за цяла живот, почувствайте се истински Робин Худ, уцелил ябълката с верния си лък, романтичния  герой от средновековието.

Отборите се състоят от 3 души.  Всеки участник има право на 3 изстрела от арбалета и лъка. Първият изстрел е пробен, а другите два се зачитат. По броя на набраните точки се излъчва отбор – победител и получава за награда бира.

Останалите участници също получават награда – удоволствие от стрелбата, а също и бонус – мятане на ножове „сюрюкен”.

Вноската е 15 лева за отбор – по 5 лева от участник.

Заявки за участие се приемат да началото на състезанието – 18.00 часа на 9 юли 2016 г.

Аз лично предлагам дуел на всеки желаещ срещу бутилка бира!

bow_and_target_fullВпервые на черноморском побережье Болгарии, на восточной набережной нового Несебра, возле Луна-парка, 9 июля в 18-00 организация РУСОФИЛОВ организует состязание самых метких глаз, верных рук и крепких нервов!!!
Приглашаем Вас принять активное и веселое участие в необычном состязании по стрельбе из лука и арбалета в лучно-арбалетном тире «Робин Гуд»!!! Один лишь вечер, а может и на всю жизнь, почувствуйте себя настоящим Робин Гудом, попадающим в «яблочко» из своего верного лука, романтическим героем средневековья!
Команда должна состоять из 3 человек. Каждый участник производит по три выстрела из арбалета и лука. Первый выстрел – пробный, в зачет принимаются два, последующих выстрела. По сумме всех выбитых баллов выявляется победитель-команда! Победитель становится счастливым обладателем упаковки пива!
Другие участники получают в награду – удовольствие от стрельбы, необычные ощущения и радость, а также Бонус…в виде метания ножей сюрюкенов!!!
Вступительный взнос с команды – 15 лева (по 5 лева с каждого участника).
Заявки на участие принимаются до первого свистка судьи, т.е. до 18-00 часов 9 июля 2016г. 

Я лично предлагаю дуэль каждому и подарок будет-пиво!

Христо Николов
Председател на
Общинска организация РУСОФИЛИ

Print Friendly

Автор: Nessebar-News.com


      Вашият коментар

      Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *