19590

Трима са кандидатите за кмет на община Несебър

Трима  са  кандидатите  за кмет на община Несебър, а кандидатите за кмет на кметства са 18, кандидатите за общинските съветници са 146                                                                                                                           

Максим МОМЧИЛОВ                                                                                                                           

 Кандидатите за кмет на Община Несебър са трима: Николай Димитров-независим, Красим Косев- пп „Подем”, Атанас Терзиев- пп ГЕРБ.

Кандидати за кметове на кметства са 18 :  Обзор: Райко Димов от „Подем”, Христо Янев от ГЕРБ

Свети Влас: Иван Николов от МОРЕ,Атанас Япаджиев от Движение 21 ,Даниел Христов от БСП за България,

Гюльовца: Михни Колев от „Подем” Жельо Желев от МОРЕ,

Кошарица: Валентин Станчев „Български социалдемократи”, Павел Павлов от МОРЕ, и Тихомир Николов от”БСП за България”,

Оризаре:Черню Пенчев от „БСП за България”,Марин Керчев от МОРЕ,Димитър Иванов от ССД, Васил Василев от „Български социалдемократи”,Христо Кабаков от „Нова алтернтива”,

Равда: Андон Бакалов от МОРЕ и Ели Кирилова от „Нова алтернатива”,

Тънково:Христо Николов от БСП за България”,Димитър Янакиев от „Български социалдемократи”и Златин Георгиев от МОРЕ.                                                                         .

Броят на регистрирани кандидатски листи за общински съветници е 10, а общият брой на регистрирани кандидати – общински съветници е 146.

Утвърден е  общият брой членове и ръководни длъжности, разпределение на местата в СИК и местата в ръководствата на СИК, съгласно Решение №  1029-МИ/ 10.09.2019 на ЦИК, за съответните политически партии и коалиции на секционните избирателни комисии в община Несебър.

Броят на членове на СИК  за ГЕРБ  са 95, от тях секционно ръководство-36, БСП за България 80 и 36,Обединени патриоти са 35 и 15, ДПС 36 и 14,„Воля” 36 и 7, КП „Демократична България – обединение“ 5 и 0, общо – 288.

Пълният списък на кандидатите за кмет на Община Несебър, кмет на кметство и общински съветници с номерацията в бюлетините за местните избори са:

Кмет на Община Несебър                                                                                         

Николай Кирилов Димитров
НЕЗАВИСИМ КАНДИДАТ НИКОЛАЙ КИРИЛОВ ДИМИТРОВ

Красимир Николов Косев -ПП“Подем“                                                                                                                                                                                                                                                           Атанас Ангелов Терзиев-ПП“ГЕРБ“

Кмет на кметство                                                                                                             Свети Влас                                                                                                           

Атанас Георгиев Япаджиев
ДВИЖЕНИЕ 21                                                                                                                                                                                                                                     Даниел Георгиев Христов                                                                                                                                       

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Иван Йорданов Николов
ПП “МОРЕ“                                                                                                             

  Гюльовца                                                                                                                                МИХНИ ДИМОВ КОЛЕВ-ПП“Подем“
                                                                                                                                                  Жельо Кръстев Желев
ПП “МОРЕ“

Кошарица

Тихомир Николов Николов
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ                                                                                                                  

ВАЛЕНТИН ГРИГОРОВ СТАНЧЕВ
партия БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ                                                                                                               

Павел Желев Павлов
ПП “МОРЕ“

Обзор

Христо Янев Янев
ПП ГЕРБ                                                                                                                                                            Райко Георгиев Димов-ПП“Подем“

Оризаре

Марин Генов Керчев
ПП “МОРЕ“                                                                            

  Христо Атанасов Кабаков
НОВА АЛТЕРНАТИВА                                                                                                                                                               

  Черню Стоянов Пенчев
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ                                                                                                                   

Димитър Колев Иванов
местна коалиция „СЪЮЗ НА СВОБОДНИТЕ ДЕМОКРАТИ“ (ПП “СЪЮЗ НА СВОБОДНИТЕ ДЕМОКРАТИ”, ПП “СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ”, ПП “ВМРО – Българско национално движение”)                                                                            

  Васил Тодоров Василев
партия БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ

 Равда

Андон Петров Бакалов
ПП “МОРЕ“                                                                                                    

Ели Георгиева Кирилова
НОВА АЛТЕРНАТИВА

 Тънково

Христо Николов Николов
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ                                                                                                                                      

 ДИМИТЪР СТАНКОВ ЯНАКИЕВ
партия БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ                                                                         

Златин Стойков Георгиев
ПП “МОРЕ“

Кандидати за общински съветници                                                                                        

28                                                                                                            Партия „ДВИЖЕНИЕ 21”

  Кандидат за кмет на кметство Свети Влас Атанас Георгиев Япаджиев

Кандидати за общински съветници, при следната подредба:

  1. Константин Димов Лефтеров
  2. Александър Костов Александров
  3. Антоанета Вълчева Радомирова
  4. Надежда Боянова Трифонова
  5. Марийка Димитрова Нанева
  6. Атанас Георгиев Япаджиев
  7. Елена Дончева Георгиева
  8. Станислава Иванова Христова
  9. Вяра Антонова Иванова
  10. Панайот Павлов Йорданов
  11. Теодор Валентинов Ефремов
  12. Георги Маринов Харалампиев
  13. Николай Иванов Христов
  14. Христина Георгиева Милева
  15. Никол Костадинова Костадинова
  16. Борислав Огнянов Иванов
  17. Събин Марчов Киров
  18. Станчо Колев Христов
  19. Недка Стоянова Абрашева
  20. Станимир Стойчев Желев

61                                                                                                             Партия „Български социалдемократи”

Кандидат за кмет на кметство с. Оризаре ВАСИЛ ТОДОРОВ ВАСИЛЕВ                                

   Кандидат за кмет на кметство с. Кошарица ВАЛЕНТИН ГРИГОРОВ СТАНЧЕВ

Кандидат за кмет на кметство с. Тънково ДИМИТЪР СТАНКОВ ЯНАКИЕВ.

Кандидати за общински съветници, при следната подредба:

  1. КОСТАДИН ГЕОРГИЕВ НИЩЕЛКОВ;
  2. СЛАВЧО СТОЙЧЕВ СТАНЕЛОВ;
  3. ВЪРБАН ВАЛЕНТИНОВ КРЪСТЕВ;
  4. КИРИЛ ДОНЕВ КИРОВ;
  5. НИКОЛАЙ КИРИЛОВ КИРОВ;
  6. АТАНАСКА ВАНГЕЛОВА ВАНГЕЛОВА;
  7. ГЕОРГИ ЩЕРЕВ ПОПОВ;
  8. ТОДОР ВЪЛКОВ НАЛБАНТОВ;
  9. ИРИНА ТОДОРОВА КОЛАРОВА;
  10. КОСТАДИН ГЕОРГИЕВ МУТЛОВ;
  11. ИВАЙЛО ХРИСТОВ МИТЕВ;
  12. ЛЮБЕН ПАНАЙОТОВ КАДИЕВ;
  13. МИХАИЛ ГЕОРГИЕВ ПОЛИМЕНОВ;
  14. ВАСИЛ МАРИНОВ ЦВЕТКОВ;
  15. ЖЕНЯ ИЛКОВА КОЛИЧЕВА;
  16. ВЕСЕЛИНА ПЕТРОВА ПЕТРОВА;
  17. МАРИЯ ВАСИЛЕВА НЕДЯЛКОВА;
  18. ВАСИЛ АЛЕКСИЕВ ВАСИЛЕВ;
  19. ХРИСТО КИРОВ ЙОВЧЕВ;
  20. СТОЯН ЯНАКИЕВ ИВАНОВ;
  21. ИВАЙЛО ИЛИЕВ ИЛИЕВ;

 

12                                                                                                                    ПП „Подем”

Кандидат за кмет на Община Несебър КРАСИМИР НИКОЛОВ КОСЕВ.

Кандидати за кметове на кметства: МИХНИ ДИМОВ КОЛЕВ за  с.Гюльовца,

РАЙКО ГЕОРГИЕВ ДИМОВ за гр.Обзор

Кандидати за общински съветници, при следната подредба:

  1. Красимир Николов Косев;
  2. Красимира Тодорова Попова;
  3. Васил Насков Куртев;
  4. Михни Димов Колев.
  5. Райко Георгиев Димов

43                                                                                                             пп  ГЕРБ                                                                                                                                                 

 Кандидат за кмет на Община Несебър Атанас Ангелов Терзиев

Кандидат за кмет на кметство  гр. Обзор Христо Янев Янев.

Кандидати за общински съветници, при следната подредба:

  1. Златко Тодоров Димитров;
  2. Мартин Неделчев Богданов;
  3. Мариан Николов Тодоров;
  4. Александър Стоянов Стоянов;
  5. Христо Георгиев Яръмов;
  6. Ангел Костадинов Яръмов;
  7. Валентин Радостинов Ганев;
  8. Руска Георгиева Узунова;
  9. Станислав Веселинов Цанев;
  10. Галя Павлова Харитова;
  11. Михаил Иванов Минчев;
  12. Димитър Тодоров Пурнаев;
  13. Ангел Митков Николов;
  14. Петър Валентинов Иванов;
  15. Христо Ангелов Терзиев;
  16. Александър Николов Александров;
  17. Мартин Стефанов Данчев;
  18. Стоян Николов Самунев;
  19. Тихомир Димитров Иванов;
  20. Йордан Раев Раев;
  21. Калоян Сотиров Наумов.

57                                                                                                             пп НДСВ

 Кандидати за общински съветници, при следната подредба:

1.Георги Димитров Шишманидов                                                                                                  2.Георги Стойков Карачев

21

мк „Съюз на свободните демократи”

Подреждането на кандидатите за съветници е следното:

  1. Георги Манолов Манолов;
  2. Андриан Божков Траянов;
  3. Аристид Антонов Каравидов;
  4. Живко Цанков Иванов;
  5. Ивайло Петков Малчев;
  6. Стоян Пенчев Пирев;
  7. Георги Тодоров Ангелов;
  8. Димо Панайотов Стоянов;
  9. Маргарита Иванова Байчева – Минчева;
  10. Атанас Георгиев Чифильонов;
  11. Иван Дончев Ценов;
  12. Лазар Стоянов Терзиев;
  13. Катерина Георгиева Стойкова;
  14. Надрияна Георгиева Василева;
  15. Валентин Митков Митев;
  16. Лъчезар Николаев Червенков;
  17. Стела Михайлова Александрова;
  18. Магдалина Маринова Мишева;
  19. Иван Георгиев Димитров;
  20. Недялко Николов Йорданов;
  21. Венелин Стоянов Ташев.

17                                                                                                              ПП“ МОРЕ“

Подреждането на кандидатите е следното:

  1. Благой Вангелов Филипов;
  2. Тонка Кирилова Пешева;
  3. Демир Стоянов Петров;
  4. Пейчо Колев Колев;
  5. Иван Великов Янев;
  6. Кирил Емилов Янков;
  7. Виктор Паскалев Паскалев;
  8. Виктор Атанасов Атанасов;
  9. Росен Стоянов Христозов;
  10. Румяна Любенова Стефанова;
  11. Драгомир Иванов Попов;
  12. Георги Маринов Митев;
  13. Златина Божинова Масларова;
  14. Георги Антонов Минчев;
  15. Радостина Георгиева Ангелова;
  16. Тихомир Николаев Николов;
  17. Даниел Димитров Костов;
  18. Емил Димитров Огледалов;
  19. Жельо Димитров Димитров;
  20. Мария Александрова Алексиева;
  21. Веселина Ангелова Вангелова.

 

№ 67                                                                                                          мк „Нова алтернатива”

Подреждането на кандидатите е следното:

1          Румен Кулев Кулев;

2          Красимир Петров Мавров;

3          Атанаска Петрова Белчинова;

4          Сотир Янков Наумов;

5          Никола Димитров Вангелов;

6          Николай Богомилов Тодоров;

7          Неделчо Любомиров Русев;

8          Тодор Добрев Митев;

9          Кирил Добринов Добрев;

10        Станислав  Веселинов Кадиев;

11        Петър Недялков Недялков;

12        Данаел Стоянов Костадинов;

13        Мариан Стефанов Стоянов;

14        Ели Георгиева Кирилова;

15        Виктория Златкова  Зеленикова – Димитрова;

16        Калиопа Мирославова Тальокова;

17        Пенка Николова Стоянова;

18        Христо Иванов Николов;

19        Христо Атанасов Кабаков;

20        Соня Стефанова Дончева;

21        Мартин Михайлов Торопов.

56                                                                                                 к„БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“                                                                                                                                                                               

Подреждане на кандидатите при следната подредба:

  1. Георги Димитров Георгиев
  2. Златка Христова Николова
  3. Стоян Стаматов Янчев
  4. Петър Хрусафов Тодоров
  5. Пенко Пламенов Пенчев
  6. Даниел Георгиев Христов
  7. Георги Иванов Панчуков
  8. Хабибула Кязим Саид
  9. Трифон Динков Говедарски
  10. Георги Желев Славов
  11. Пенка Христова Аврамова
  12. Тихомир Николов Николов
  13. Лазар Любенов Япаджиев

27                                                                                                              к „Ние, Гражданите“                                                                                                                                                      

Подреждане на един кандидат за общински съветник, а именно кандидата:

1. Илия Боянов Бачев

 

 

 

Print Friendly

Автор: Nessebar-News.com


    • печатна реклама външна вътрешна реклама Несебър

    Вашият коментар

    Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *