New Image3qweew

Футбол:След победа над „Верея” „Несебър” се наложи над „Черноморец 1919” с 2:1

След равенство с „Ботев”-Гълъбово, загуба  с 0:3 от „Нефтохимик”, преди това победа над „Поморие” с 2:0, реми с „Черно море” 1:1, загуба в „Созопол” 1:0, „Несебър” се наложи с 2:1 над  отбора  „Верея”, а в Равдаи със същия резултат постигна  „Черноморец 1919”  с 2:1

На терена в Равда „Несебър” първият пропуск бе след удар с глава на Карадайъ в 15 мин.В 25 мин. Ангелов от символичните домокини откри резултата за 1:0. До края на полувремето домакините създадоха няколко опасности в атака, които бяха пропуснати. През втората част „Черноморец 1919” заигра по-активно. След центриране отдясно на Михаил Ралев, влезлият като резерва Стойко Сакалиев засече с глава, но топката срещна лявата греда.

Веднага след това изстрел на Михаил Ралев бе спасен от несебърския вратар. Тотев показа страхотен рефлекс и след удар на Антъни Георгиев от близко разстояние. Все пак, в 67 мин. черноморци изравниха, след като Георгиев стреля от границата на наказателното поле.

След получения гол домакините се активизираха и създадоха няколко опасни положения . В 85 мин. Рангел Игнатов отбеляза второ попадение за „Несебър” при изпълнение след на фаул.

Максим МОМЧИЛОВ

„Несебър”: Н. Кръстев, Ст. Калев, Ив. Стоянов, Пл. Генев, Н. Пюскюлю, Л. Ангелов, Н. Дамянов, Д. Бенчев, Г. Ташев, Ив. Цачев, Ер. Карадайъ.Ст.треньор: Николай Русев

Автор: Nessebar-News.com