New ImageDFEWFEWFR

Футбол:„Несебър” отстъпи кд „Ботев” -Гълъбово в 84 мин.

След първата победа с 2:0 над „Ботев”-Враца при гостуването в Гълъбово „Несебър” отстъпи на съименния „Ботев”. Голът падна в 84 мин. от Реджеб Халил след пас от Дончо Атанасов.
През последните места в „Б” групата „Ботев” се движат възходящата класация от 10, 8 и 6 място, но първото полувреме на „Несебър” бе по-добрият отбор на терена. Най-чистото положение за възпитаниците на Николай Русев се откри в 41 мин. Диян Молдованов стреля силно, но Мартин Здравчев изчисти топката пред голлинията.

През втората част играта се изравни от домакините, но отбранителната защита на „Несебър”не допусна положения до гол, с изключение в 84 мин от Халил .
В самия край на мача  Владислав Мирчев бе отстранен с червен картон. Във втория кръг: „Поморие”- „Спартак”- Плевен 2:2, „Витоща” – „Созопол” 0:0.

В третия кръг на Градския стадион в Несебър пристига отбора на ЦСКА-София 2.Мачът е на 21 август от 18 ч.
                                                                                                       Максим МОМЧИЛОВ
Несебър”: Андонов, Пюскюлю, Молдованов, Стоянов, Костов, Баев /75-Георгиев/, Димов /26-Л. Ангелов/, Мирчев, Игнатов /46-Ст. Ангелов/, Тенев, Цонков. Ст.треньор: Николай Русев.

Червен картон: Владислав Мирчев – „Несебър”