ty5tyertertert

Футбол:Равенство между „Ботев”- Гълъбово и „Несебър”

След загуби  с 0:3 от „Нефтохимик”, преди това победа над „Поморие” с 2:0, реми с „Черно море” 1:1, загуба в „Созопол” 1:0, „Несебър” завърши нараавно 1:1 в Гълъбово

Мачът между „Ботев”и „Несебър” завърши реми – 1:1. През първото полувреме играта беше равностойна, а чистите голови положения пред двете врати бяха малко. В 8 мин., след центриране от пряк свободен удар капитанът на „Несебър” Николай Костов центрира и  Иван Стоянов отбеляза с глава за  0:1.

През втората част ботевци притиснаха своя съперник  и създадоха няколко опасности пред вратата на гостите.Едва в 78  мин., след центриране отляво ударът на Евтимов топката попадна в рикошет, а посрещната от Реджеб Халил изравни резултата.

Максим МОМЧИЛОВ

„Несебър”: Р. Андонов, Н. Костов, Ст. Колев, Ст. Тенев, Д. Молдованов, Цв. Цонков, Ив. Цачев, Г. Димов, Н. Пюскюлю, Ст. Ангелов, Вл. Мирчев.Резерви: Б. Тотев, Н. Кръстев, Л. Антонов, Ив. Стоянов, Н. Дамянов, Г. Ташев, Дж. Яшар, Дж. Али, Ер. Карадайъ, Р. Игнатов, С. Баев.Ст.треньор: Николай Русев

Автор: Максим МОМЧИЛОВ