efeeeew

Футбол:„Несебър” отстъпи на „Спартак” в Плевен

„Несебър” загуби с 2:0 от „Спартак”-Плевен и отстъпи Временното класиране във Втора професионална лига

За разлика от предишния мач  „Несебър” не успя да отбележи

„Спартак”- Плевен  се наложи вкъщи над „Несебър” с 2:0. Двубоят бе от 11 кръг на Втора професионална лига, а първият гол падна в 17 мин. от Крис Гади с 1:0.             Домакините продължаваха да атакуват и  в 43 мин. пред плевенската врата Велков центрира от фаул, Гади прехвърли топката зад защитата, където Долапчиев покачи с 2:0.                                                                                                                                                                                           През второто полувреме гостите повече поглеждаха към вратата на Пантев, но крайният резултат приключи „Спартак”- „Несебър” 2:0. Септември”-София  победи „Царско село”  с 3:0, „Етър”-Велико Търново  – ЦСКА II –София  завършиха  2:2, а „Поморие” загуби от „Созопол” с 0:1.  Във временното класиране „Етър” има 22 т., на второ място е „Созопол” с 21 т., на трето място е „Септември” с 21 т., на четвърто място е ЦСКА 2-София 21 т., а на пето място е „Несебър” с 20 т.

В 12 кръг на 4 ноеври-петък „Несебър” приема „Септември” на Градския стадион от 14,30 ч.