New Imagefewetrewr

Футбол:“Несебър“ загуби от „Лудогорец“

В очакване на пристигащия от „Банско”  „Несебър” загуби  с 1:4  в VII кръг на Втора професионална лига.

На снимката : Цачев №17 бе единственият голмайстор от „Несебър” в 36 мин.

Домакините от „Несебър”  инкасираха първия гол  от „Лудогорец 1945- 2” в 11 мин. чрез Антонио Георгиев за 0:1. В 16 мин. резултатът стана 0:2 след автогол от несебърския вратар Кръстев.

Иван Цачев в 36 мин. върна мача 1:2, но 4 мин. преди края на първата част Цветелин Чунчуков възстанови преднината на „орлите“ 1:3.
Второто полувреме започна от домакински натиск, но се стигна до наказателен удар реализиран от  Кристиян Григоров в 72 мин. за 1:4.

Във временното класиране  „Несебър” има 11 т. на 6 място, а „Банско”  с 4 т. на 15 място пристига на Градския стадион в Несебър на 1 октомври-събота от 17 ч.

Максим МОМЧИЛОВ

”Несебър”:  Кръстев, Пюскюлю, Стоянов, Костов, Л. Ангелов /46 – Баев/, Цачев, Ст. Ангелов, Мирчев, Али /65 – Калев/, Яшар /73 – Карадайъ/, Тенев.Гл.треньор: Николай Русев.
Лудогорец 1945- 2”: Наумов, Кр. Димитров, Григоров, Преслав М. Петров, Преслав Ив. Петров, Климентов /67 – О. Димитров/, Георгиев, Александров /75 – Цвятков/, Нетов /81 – Попадийн/, Шоколаров, Чунчуков.Гл.треньор: Галин Иванов.

Автор: Максим МОМЧИЛОВ