nesebar-lokomotiv-go-31 copy

Футбол:“Несебър“ победи отново

„Несебър” е непостоянен отбор, но победи над „Локомотив”- Горна Оряховица

Отборът на „Несебър” постигна победа с 2:1 в домакинството си срещу „Локомотив”- Горна Оряховица) в двубой от 12 кръг на Втора професионална лига, след като изоставаше в резултата на почивката.

“Железничарите” поведоха в добавеното време на първата част чрез Симеон Иванов, но през второто полувреме претърпяха обрат.

Жак Пехливанов изравни в 65 мин., а в 79 Иван Михайлов донесе победата за своя тим.
По този начин „Несебър” е на 10 място във Втора професионална лига с 15 точки, а „Локомотив” (ГО) е на 11 място в класирането с една точка по-малко.

В следващия мач, на 4 ноември-неделя,от 14:30 ч Локомотив 1929” –София  приема „Несебър”.