2 РД-Несе -696x465

Футбол: „Несебър” отново катастрофира….

След две загуби и едно реми, „Несебър” отново катастрофира, този път срещу  „Роза долина”

„Несебър” загуби, а ФК „Розова долина“ извоюва категорична победа с 4:1 на стадиона в Казанлък.

.

Неочаквано гостите поведоха с 0:1 чрез Кристиян Бешев в 24 мин., като през първото полувреме двата отбора бяха с изравнени сили. Последва динамична втора част, в която паднаха и повечето попадения в срещата.

Изравняването дойде след почивката, в резултата на триходова комбинация Михаил Димитров – Пламен Колев и Ахмед Фаиков, за да бъде отбелязан изравнителният гол за „Розите“.

В 70 мин., отблизо игращият старши треньор Атанас Апостолов покачи на 2:1. Пламен Колев, който асистира за втория гол, е автор на третото попадение за казанлъчани в  80 мин. на мача.                                                                                                                                                                         Крайното 4:1 заформи Ахмед Фаиков.