New Imageewfewfrewrewr

Футбол :„Несебър” отбеляза първи, но загуби до края

„Несебър” поведе с 1:0, но загуби 1:2 от „Септември”

В 30 мин. Стамен Ангелов центрира отдясно и Пискюлю с глава засече за 1:0. Минута  по-късно обаче равенството бе възстановено, след като Аджов се разписа също с глава.

В 35 мин. гостите осъществиха втори гол. Първоначално Иван Тилев не успя да вкара сам срещу Андонов, но след това Здравко Димитров прати топката в мрежата за 2:1 за столичани.

През второто полувреме гостите създадоха още редица  атаки, които по чудо не белязаха мрежата във вратата.

При този резултат „Септември” -София оглави временното класиране  във  Втората професионална лига  с 24 т., „Етър” -Велико Търново и „Созопол”  са с по 23 т., ЦСКА-2-София е с 21 т., а „Несебър” е на пето място с 20 т.

В 13-кръг „Несебър” гостува в Поморие на 19 ноември.                                                                        „Несебър” : Андонов,  Пюскюлю,  Молдованов, Стоянов, Костов- капитан,Баев (87 – Георгиев – жк), Цонков – жк , Ангелов, Яшар (63 –  Цачев), Карадайъ (46 – Мирчев), Тенев. Гл. треньор: Николай РУСЕВ