nesebar-strumska-s-8 copy

Футбол:„Несебър” не успя да се наложи над „Струмска слава”

Отборите на „Несебър” и „Струмска слава”-Радомир  завършиха реми  0:0 в 27 кръг на Втора професионална лига.                                                                                                                                       Двата отбора направиха здрав мач, но гостите от Радомир ,които водят люта борба за оцеляване могат да бъдат доволни от точката спечелена на един от най-негостоприемните стадиони във Втора професионална лига.
През първото полувреме имаше много борба и желание, и малко футбол. След почивката мача стана различен.

Отборите  си удариха и по една греда. Най-напред Стоян Георгиев от ”Струмска слава” нацели лявата греда, а след това същото стори Симеон Баев от „Несебър”. Вратарят на домакините Мартин Димитров, който е преотстъпен от „Ботев”- Пловдив направи добър мач и спаси удари на Николов и Обаси.
В класирането „Несебър” е на 5 място с актив от 44 т., а „Струмска слава” е на 13 позиция с 32 т.

В следващия кръг, на 5 май от 18 ч. „Несебър” гостува в Поморие.