1234

Футбол:„Несебър” загуби като домакин с морското дерби на „Поморие”

Още преди първото полувреме „Несебър” започна загряването преди мача заедно със съдийската бригада, а сред публиката млади майки си заседяха в трибуната.

Мачът  премина при равностойна игра до 42 мин. когато Бекир Расим центрира от корнер и Ахмедов засече с глава за 1:0.

През второто полувреме домакините все повече стягаха обръча около вратата на „Поморие”. В 78  мин.обаче Расим изскочи сам срещу Андонов но стражът отрази опасния удар.3 минути по-късно Баев бе на силна позиция, но не можа да изравни.
Така „Поморие” успя да вземе 3 точки и да спечели трудното морско дерби с „Несебър.

Следваща среща на ОбФК “Несебър” е в София на „Локомотив 1929” на 21 май неделя, а в последния 30 кръг на Градския стадзион -Несебър приема на „Етър”- Велико Търново на 27 май от 17,30 ч.

Максим МОМЧИЛОВ

Несебър”: Андонов, Молдованов, Стоянов, Костов, Цонков, Али, Яшар, Цачев, Колев, Пехливанов, Е.Ахмед. Гл.треньор – Николай Русев
”Поморие”: Тодоров, Ахмедов, Расим, Петков,Лозев, Хаджиев, Георгиев, Танев, Коев, Ганев, Жеков.Гл.треньор– Малин Орачев.

Градски стадион- Несебър:  Ахмедов 0:1 – 42 мин.

Автор: Nessebar-News.com