Локомотив-София-Несебър-18-640x640 copy 2

Футбол:„Несебър” завърши реми с „Локомонтив 1929”-София

„Несебър” не успя да победи  „Локомотив 1929” от 13-ия кръг на Втора лига и срещата завърши без попадения – 0:0.Домакините  бяха по-активният тим през целия двубой, но така и не успяха да използват териториалното си предимство.Тимът от столицата игра с човек повече близо половин час, след като Жак Пехливанов получи втори жълт картон.                                                                                                                                                                      През първата част не се случи почти нищо интересно, като домакините бяха по-настъпателни, но така и не стигнаха до чисто положение.

В началото на второто полувреме „Локомотив” продължи да търси повече гола, но нямаше много идеи как да преодолеят вратаря на гостите Павел Здравков.

В 64 мин. Пехливанов получи второ официално предупреждение, заради което остави тима си с намален състав. Последва още по-сериозен натиск на железничарите, но той донесе само опасни далечни удари на Стрхиня Кръстевски и Емил Виячки, които бяха отразени от стража на крайморския тим.

Във временното класиране с 16 точки „Несебър” има осма позиция, а „Локомотив”  е на девето място.В 14-я кръг, на 10 ноември, събота- 14:30 ч, „Несебър”  приема „Черноморец”-Балчик.