1 н-m

Футбол:“Несебър“пак падна….

След серия от загуби  в „Б” група” ФК „Несебър” загуби и в първия домдкински мач от „Марица 1921”-Пловдив с 0:1

След серия от загуби „Несебър” загуби и от “Марица 1921” в новия сезон на  Югоизточна група. “Жълто-сините” победиха с 0:1 като гост състава на “Несебър” в среща от 1 кръг на първенството. Маричани показаха по-добра игра от своя противник, създадоха много положения и заслужено стигнаха до успеха. Възпитаниците на Борислав Караматев стояха много добре тактически на терена в крайморския град.

“Марица” започна отлично срещата и още в 3  минута новото попълнение в състава Олджай Алиев откри резултата. До края на полувремето “жълто-сините” имаха надмощие и създадоха куп положения пред вратата на домакините, като най-чистото от тях бе на Милен Танчев, който не съумя да реализира сам срещу вратаря Колев на “Несебър”. Домакините също стигнаха до няколко ситуации, но маричани се справиха с тях.

През втората част надмощието на “Марица” беше пълно. “Жълто-сините” водеха играта, държаха топката и създадоха още 5-6 сто процентови положения, но нов гол така и не падна и резултатът остана 0:1.

Така  „Несебър” пак падна, а “Марица” започна новия сезон по прекрасен начин.

Максим МОМЧИЛОВ

НЕСЕБЪР: Павел Колев, Станислав Жеков, Христин Колев, Николай Дамянов, Николай Дросев, Димитър Попов, Даниел Бенчев, Станимир Баев, Мартин Димитров, Гроздан Иванов, Марио Благоев.РЕЗЕРВИ: Марио Исаков, Али Алиев, Али Ахмед, Давид Досев, Патрик Попов, Руслан Господинов, Янек Кирилов.Ст.треньор: Васил Банов                                                                                                                                            МАРИЦА 1921: Илия Николов, Йордан Пейчинов, Димитър Аврамов, Даниел Спасов, Джунейт Узунов, Христо Янчев (Иван Мицев), Олджай Алиев (Димитър Мичков), Милен Танчев, Мартин Анастасов, Георги Георгиев (Цецо Главчев), Тодор Тимонов.РЕЗЕРВИ: Горан Гръблев, Димитър Мичков, Георги Иванов, Мариян Бончев, Цецо Главчев, Иван Мицев, Денис Палков.Ст.треньор: Борислав Караматев.                            Съдийски състав: Гл.съдия: Иван Петров – Ямбол, асистент съдии: Стоян Зафиров и Добромир Араванов – Ямбол, 4-ти съдия: Никола Вангелов – Бургас, Делегат: Георги Христов – Ямбол.Градски стадион – гр.Несебър – 150 зрители

3 август 2019 г.,I кръг:
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) – ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:1
Загорец (Нова Загора) – Розова долина (Казанлък) 3:1 (0:0)
Атлетик (Куклен) – Созопол (Созопол) 0:2 (0:1)
Димитровград 1947 (Дмгр) – Борислав 2009 (Първомай) 1:1 (0:0)
Несебър (Несебър) – Марица 1921 (Пловдив) 0:1 (0:1)
Свиленград 1921 (Свиленград) – Родопа Смолян (Смолян) 2:1
Карнобат (Карнобат) – Миньор (Раднево) 1:1 (0:0)
Сокол (Марково) – Черноморец 1919 (Бургас) 2:4
4 август 2019 г., неделя, 18:00 ч / I кръг:
Левски (Карлово) – Гигант (Съединение) – 0:0

10 август във II кръг: събота, 18:00 ч.                                                                                                             Гигант (Съединение)Черноморец 1919 (Бургас)             –

Миньор (Раднево)Сокол (Марково)                         – Марица 1921 (Пловдив)Свиленград 1921 (Свиленград)       – Борислав 2009 (Първомай)Несебър (Несебър)               – Розова долина (Казанлък)Атлетик (Куклен)                – ФК Хасково 1957 (Хасково)Загорец (Нова Загора)          – 10 август 2019 г., събота, 19:00 ч Созопол (Созопол)Димитровград 1947 (Димитровград)       – 11 август 2019 г., неделя, 18:00 чРодопа Смолян (Смолян)Карнобат (Карнобат)              отложен Левски (Карлово)ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

Автор: Nessebar-News.com