IMG_2389 copy

„Несебър” безпроблемно се наложи с 6:1 над ФК „Свиленград”

След 6:1 разликата набъбна от 80:16

Гол след гол, и ще има още повече от несебърския отбор.

В  Югоизточната „В” група отборът на „Несебър” безпроблемно се наложи  с 6:1 над ФК „Свиленград”

Резултатът бе открит още в 3 мин. с неспасяемо удар от  от 1:0 на Николай Костов. В  следващите минути Димитър Коларов се разписа и удвои, а малко по-късно Стамен Ангелов покачи за 3:0.

Във  второто полувреме Симеон Баев наниза две попадения, с което  резултата постигна до  5:0.

Костадин Желев се оказа с единствения си гол от „Свиленград”, а от края на срещата юношата на домакините Александър Аргиров записса в оформения резултат – 6:1.

В 29 мач с разлика 80:16, с 26 победи и 2 реми „Несебър” води с 80 т., а с 29 гола Трайо Грозев е голмайстор.

Също с един мач по-малко, след 1:1 „Загорец” достигна в Пловдив от „Евроколеж” с 65 т. и голова разлика 55:14.”Розова долина” е с голова разлика 72:28 и 63 т.

На 7 май от 18 ч. „Несебър” гостува на „Карнобат”, „Загорец” приема „Раковски”.В 31 кръг „Несебър” приема „Загорец” на 11 май, а на 14 май лидерът гостува на „Розова долина”.                                                                                                                                                                     На 21 май „Несебър” према аутсайдера „Сливен 2000”, а на 28 май пътува до „Асеновец”, като ще има и оттеглена среща от „Марица”.

На стадион „Ивайло”  от 17,30 ч. е финала на 18 май  от „Несебър” и „Черноморец”-Балчик за Аматьорска лига във Велико Търново.