456245975_3405083876453121_8124609884375462450_n(1)

НЕСЕБЪРСКИТЕ ЛЕКОАТЛЕТИ ОТНОВО С МЕДАЛИ

458151067_732738588998072_4302237554735820248_n(1)

Отново с медали се завърнаха от поредното си състезание атлетите от Клуб по лека атлетика „Несебър 1971”. На 14.09. т.г. те се включиха в надпреварата на традиционния Шосеен пробег „Карнобат”.

Цветомир Христов зае второ място и спечели сребърен медал в дистанцията 400 метра за момчета 10-11 годишни. С бронзов медал – трета в класирането на 600 метра за момичета под 14 г., е Асения Димитрова. Анна Колева участва в дистанцията 1000 метра и се вписа в призовата шестица, заемайки пето място. Своите дистанции успешно преодоляха и Стефани Тракалянова, Никол Ташева и най-малкият състезател на Клуба Иван Каравидов, който бяга с няколко години по-големи от него момчета.

Усилените тренировки в Клуба продължават. Предстоят още няколко състезания от есенния лекоатлетически сезон – Крос „Ивайло” във Велико Търново, Кроскънтри „Купа Самоков”, Крос „Скалите” в Белоградчик.

Автор: Nessebar-News.com