007

Футбол :“Несебър “ пак падна…….

Отборът на „Струмска слава” прекъсна ужасната си серия от три поредни поражения. Играчите на Владимир Димитров се добраха до 2:2 срещу „Несебър” в битката от 8 кръг на Втора професионална лига.

Срещата започна отлично за гостите от „Несебър” и логично в 30 мин. Джунейт Яшар се разписа във вратата на Вилислав Мичев. При този резултат завърши и първата част.
През второто полувреме Александър Аспарухов изравни от дузпа, а малко по-късно Иван Цачев върна преднината на гостите.

Все пак в последните секунди Борислав Николов донесе точката за отбора от Радомир.

”Несебър” е на 13 място с 8 т.В  IX кръг на 30 септември- неделя от  17 чНесебър”  приема „Литекс”.

Втора професионална лига, 8 кръг, петък 21 септември    Струмска слава – Несебър, 2:2,30’Джунейт Яшар,Александър Аспарухов 62′, 71’Иван Цачев,  Борислав Николов 89′