4 lokomotiv-go-4-2-14 copy

Футбол:„Несебър” загуби с 3:0 в Горна Оряховица

Отборът на „Локомотив” -Горна Оряховица завърши сезона във Втора професионална лига с победа с 3:0 над „Несебър”. Играчите на Александър Димитров стигнаха до успеха с попадения на Деян Христов, Кокен Куроки и Антоний Балъков.

Ветеранът откри резултата малко преди края на първата част, а след почивката дойдоха и другите попадения – в 54 мин. и 71 мин.

В предишният кръг „Локомотив“ завърши 1:1 с „Черноморец” -Балчик, а „Несебър“ загуби с 1:0 от „Литекс“.

В крайното класиране „Локомотив” приключва точно по средата на таблицата – осма позиция с актив от 40 точки – 10 победи, 10 равни и 10 загуби. Тимът стигна до спасението със силна финална серия и седем точки в последните три мача.

„Несебър” от своя страна приключва с 44  точки на пета позиция.

Главен съдия  бе Димитър Желязков с асистенти Христо Хаджийски и Никифор Велков четвърти е Александър Марков , а съдийски наблюдател – Камен Алексиев.

„Локомотив” -Горна Оряховица – „Несебър” 3:0 :1:0 Христов 39′, 2:0 Куроки 54′, 3:0 Балъков 71′