1768

Футбол:Втора загуба на „Несебър „

„Несебър” загуби в първия мач от „Царско село”, занули 0:0 със „Созопол” и отново загуби, този път като гост на „Ботев” в  Гълъбово

Това стана в среща от 3 кръг на Втора професионална лига, а след този мач отборът на Светослав Тодоров има вече в актива си 6 т. от 9 възможни.
Точен за домакините бе Цветелин Радев още в 3 мин., а след почивката Илиян Капитанов в 48 мин. удвои.

„Несебър” успя да върне едно попадени чрез Валентин Йосков в 54 мин., а при  крайния резултат мачът завърши 2:1.

По този начин „ Ботев” запази първото място заедно с „Локомотив 1929”-София и „Ботев”- Враца по 6 т., докато „Несебър” е последен с актив от едва 1 т.В 4 кръг „Несебър” приема „Лудогорец 1945”-Разград.

Максим МОМЧИЛОВ

10 август 2017, четвъртък, 18:00 ч

IV кръг:Литекс (Ловеч)Созопол (Созопол) / пряко по Диема спорт/ 12 август 2017, събота, 18:00 ч /

IV кръг:Струмска слава 1927 (Радомир)Марица 1921 (Пловдив)

– Локомотив 1929 (София)Монтана 1921 (Монтана)

в Българово, Градски стадион:Нефтохимик 1962 (Бургас)Оборище (Панагюрище)

– Черноморец (Балчик)Ботев (Враца)

Поморие (Поморие)Ботев (Гълъбово)

13 август 2017, неделя, 18:00 ч / IV кръг:Несебър (Несебър)Лудогорец 1945 II (Разград)

– 14 август 2017, понеделник, 18:00 ч / IV кръг:Локомотив (Горна Оряховица)Царско село 2015 (София)/пряко по Диема спорт/

Автор: Nessebar-News.com