The beach of Sunny beach, Bulgaria

Клуб „Русофили“- Несебър ви кани на голяма презентация на грузинската кухня.

На 12 юли от 20.00 часа ресторант „ТБИЛИСИ” кани членовете на Общинска организация РУСОФИЛИ-Несебър и техните приятели на представянето на автентична грузинска кухня  с  готвачи от Грузия.

Вечерта ще започне с дегустация на известните грузински вина. Хванчкара, Киндзмараули, Цинандали – нещо, което винаги сме ценили. Направо на жарта пред очите ви ще бъдат приготвени месни блюда по грузински рецепти.  От менюто можете да си поръчате  хачипури с топено сирене, сациви и други специалитети.  Жаждата може да си утолите с БОРЖОМИ. Наслаждавайки се на грузинските вина ще чуете на живо изпълнението  на грузински песни и да видите любимия ни филм МИМИНО.

Подарете си една грузинска вечер!

БОЛЬШАЯ ПРЕЗЕНТАЦИЯ ГРУЗИНСКОЙ КУХНИ! 12 ИЮЛЯ, в разгар сезона, ГРУЗИНСКИЙ РЕСТОРАН „ТБИЛИСИ“ приглашает на презентацию настоящей грузинской кухни. Повара из Грузии. – вечер начнется с дегустации знаменитых ГРУЗИНСКИХ ВИН. Хванчкара, Киндзмараули, Цинандали – все, что мы всегда любили и ценили – прямо в очаге, на ваших глазах, будут приготовлены мясные блюда по ГРУЗИНСКИМ РЕЦЕПТАМ – в меню вы сможете заказать хачипури, истекающие сыром, сациви и другие специалитеты – утолите жажду БОРЖОМИ – насладитесь букетом грузинских вин – вы услышите ГРУЗИНСКИЕ ПЕСНИ в живом исполнении – и увидите любимый фильм МИМИНО ЗАПОВЯДАЙТЕ, подарите себе ГРУЗИНСКИЙ ВЕЧЕР!

Print Friendly

Автор: Nessebar-News.com


      Вашият коментар

      Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *