„НЕСЕБЪР” ПОБЕДИ И КАРНОБАТ И УВЕЛИЧИ РАЗЛИКАТА НА ВЪРХА

| Източник: Максим МОМЧИЛОВ

Отборът на „Несебър” отбеляза 4   гола и на  „Карнобат”  в мач от 13 кръг на Югоизточната В група.

Домакините записаха  безпроблемно 12-та си победа от началото на сезона.Този път-срещу отбора на „Карнобат”.

Първото попадение отбеляза Живко Димов в 25 мин., а в 35-тата  Трайо Грозев покачи на 2:0, а Садула намали резултата.През втората част Пискюлю вкара третия гол за домакините, а след това Цонков фиксира крайният резултат 4:1.

След победата си и равенството на „Розова долина” ,„Несебър” увеличи преднината си на едноличен лидер на 8 т. Отборът има голова разлика 35:7 и е с 37 т.На второ е място „Розова долина” с 29,а на трето и четвърто „Загорец” и „Димитровград” с по 28.С 11-те си отбелязани гола Трайо Грозев също е едноличен голмайстор.

В следващия 14 кръг,на 7  ноември от 14,30 ч. „Несебър” гостува на „Загорец” в Нова Загора.В този мач най-добрата защита на „Загорец” посреща най-доброто нападение на Югоизточната В група,това на „Несебър”.