Футбол:Трайо Грозев се отличи с хеттрик в Сливен

На стадион “Хаджи Димитър” резултатът за „Несебър” бе открит в 26 мин. след изпълнение на корнер, при което Нуретин Пюскюлю се извиси над всички и прати топката в мрежата. В...
| Източник: Максим МОМЧИЛОВ

В края на полувремето съдията отсъди дузпа за гостите,превърната от Трайо Грозев в гол за 0:2,при който резултат приключи и първата част на мача.

През второто полувреме домакините се домогнаха до гол в 48 мин.,реализиран от Салим Салимов.

В 66 и в 72 мин. Трайо Грозев отбеляза още два гола ,оформяйки своя хеттрик.

В последния есенен кръг на 28 ноември от 14,30 ч. „Несебър” приема отбора на „Асеновец”-Асеновград.

„Несебър” остава едноличен лидер в първенството на Югоизточната В група с голова разлика 42:8 и 44 т.,следван от „Загорец” и „Розова долина” с по 35.С 16 попадения Грозев също е едноличен лидер сред голмайсторите.