Футболистите на “Несебър” се наложиха като гости над “Любимец” с 3:2

| Източник: Максим МОМЧИЛОВ

Резултатът в срещата от предпоследния кръг на Източната «Б» група бе открит в полза на «Несебър» още в 7 мин.от Балджийски,оставен непокрит в наказателното поле от неориентираната  защита на домакините.В 40 мин. Орловски с удар почти от тъч-линията свари вратаря на домакините неподготвен за 0:2.В ответната атака обаче Караматев с диагонален удар успя да намали резултата-1:2. През второто полувреме домакините упражниха натиск ,но получиха още един гол.

В 74-ата минута Петър Колев бе изведен в добра позиция след бърза контраатака и вкара трети гол за своя тим. Крайният резултат- 2:3 бе оформен от Емил Петков, който отбеляза след изпълнение на пряк свободен удар.

След тази победа «Несебър» с 29 т.заема 6 място,а в последния кръг-на 5 юни е домакин на «Светкавица».